O mnie

Cześć, jestem Ania. Na co dzień zajmuję się realizacją oraz koordynacją projektów informatycznych. Jako programistka dotychczas specjalizowałam się w WordPressie, jednak od jakiegoś czasu z przyjemnością poznaję framework Symfony2. Jako koordynator projektów korzystam głównie z dobrodziejstw metodyk zwinnych, ale nie są mi obce narzędzia i praktyki kojarzone głównie z podejściem kaskadowym.

Wcześniej miałam przyjemność pracować jako koordynator projektów informatycznych w Laboratorium EE, a także w dziale marketingu aplikacji mobilnej SaveUp oraz w dziale e-commerce Polskapresse.

Przygodę z zarządzaniem projektami rozpoczęłam od autorskiego projektu My Enterprise – The Band, który poprzez różnego rodzaju działania m.in. warsztaty i koncerty pomagał początkującym zespołom muzycznym. Pomimo, że MyBand nie miał początkowo charakteru projektu informatycznego, to z czasem, jak to się często zdarza, pojawiła się potrzeba przeniesienia jego działalności również do sieci. Dzięki niemu zainteresowałam się nie tylko zarządzaniem projektami, ale i samodzielnym tworzeniem stron internetowych. Od czasu MyBanda zrealizowałam kilka innych projektów za równo jako wykonawca, jak i koordynator. Część z nich można znaleźć w zakładce kontaktu.