Pepito.pl

Pepito.pl to wyjątkowy sklep dla dzieci z artykułami kreatywnymi, książkami, puzzlami, grami i innymi zabawkami, które nie tylko bawią, ale także uczą.

GeoTechnology

GeoTechnology to firma, która oferuje kompleksowe wsparcie informatyczne w zakresie hardware jak i software.

SmarToys

Smartoys to wyłączny w Polsce dystrybutor zabawek drewnianych marki Plan Toys, zabawek podróżnych i kreatywnych Tiger Tribe oraz puzzli, piłek i przyborów do jedzenia dla dzieci marki Crocodile Creek.

SUBKO&CO

Subko&Co to wyjątkowa agencja marketingowa, która świadczy usługi z zakresu PPC, content marketingu, pozyskiwania ruchu poprzez kampania newsletterowe i rekomendacje UXowe. Agencja świadczy usługi dla polskich klientów o francuskim rodowodzie oraz klientów francuskich, którzy swoje działania kierują na rynek polski.

mintu.me

Platforma łącząca aspekty e-commerce, crowdfoundingu i crowdsourcingu.

System dla Banków Żywności

System stworzony dla Banków Żywności zawierał dwie płaszczyzny. Pierwsza, widoczna dla wszystkich to system ogłoszeniowy z ofertami pracy wolontariackiej. Druga, widoczna tylko dla zarejestrowanych i zaakceptowanych użytkowników to system służący do obsługi zbiórek żywności. Screeny przedstawiają tylko pierwszą płaszczyznę realizacji.

People of Warsaw

People of Warsaw był to projekt, dzięki któremu wraz z grupa fotografów chcieliśmy pokazać ludzką twarzy Warszawy. Na stronie peopleofwarsaw.com publikowaliśmy zdjęcia przechodniów – mieszkańców, turystów, osób, które przyjeżdżają tu do pracy – i ich historie.