Pepito.pl

Pepito.pl to wyjątkowy sklep dla dzieci z artykułami kreatywnymi, książkami, puzzlami, grami i innymi zabawkami, które nie tylko bawią, ale także uczą.

MamPrawoWiedziec.pl

MamPrawoWiedziec.pl to największa, niezależna baza wiedzy o polskiej polityce tworzona i rozwijana od prawie 20 lat. Portal agreguje dane o posłach, senatorach, parlamentarzystach – ich poglądy, obietnice wyborze i kluczowe głosowania.

Wyszukiwarka prezbiterów

Wyszukiwarka prezbiterów (duchownych drugiego stopnia w kościołach z hierarchią) Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego.

GeoTechnology

GeoTechnology to firma, która oferuje kompleksowe wsparcie informatyczne w zakresie hardware jak i software.

SmarToys

Smartoys to wyłączny w Polsce dystrybutor zabawek drewnianych marki Plan Toys, zabawek podróżnych i kreatywnych Tiger Tribe oraz puzzli, piłek i przyborów do jedzenia dla dzieci marki Crocodile Creek.

KosmicznyAngielski.pl

KosmicznyAngielski.pl to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim.

Landing page dla Auchan

Targ jabłek to jedna z kilku stron tematycznych typu langding page, które przygotowywałam dla Auchan.

SUBKO&CO

Subko&Co to wyjątkowa agencja marketingowa, która świadczy usługi z zakresu PPC, content marketingu, pozyskiwania ruchu poprzez kampania newsletterowe i rekomendacje UXowe. Agencja świadczy usługi dla polskich klientów o francuskim rodowodzie oraz klientów francuskich, którzy swoje działania kierują na rynek polski.